Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.fc Pacetluky - FC Juventus Hulín 1 - 1

13. 4. 2008

Pacetluky 1 – 1 Juventus 

Datum :  12.4.2008 11:30  
MatchID:  160586441  
Stadion :  Dubany arena
Návštěva:  8576

8576 diváků vyrazilo v dnešním nádherném počasí místo na procházku na stadion Dubany arena. Snad toho po zápase nebudou litovat. Fandové obou týmů horlivě očekávali toto derby regionu Zlínský kraj a z plných plic se snaží svými chorály přehlušit příznivce soupeře. Hráči týmu Pacetluky už jsou na trávníku a vypadá to, že budou hrát ve formaci 4-4-2. Trenér posílá na hřiště tým v sestavě: Jelínek - Valenta, Řepka, Sasín, Zelený - Harant, Pfennig, Urban, Waszak - Zanirato, Sedlák.

Hráči týmu Juventus už jsou na trávníku a vypadá to, že budou hrát ve formaci 5-3-2. Při úvodním hvizdu rozhodčího jsou na hřišti tito hráči: Daeseleer - Chrisoulakis, Congiu, Polkowski, Kiilunen, Krátký - Mikšík, Gruszka, Søberg - Kisagyan, Huttunen.

Trenér celku Juventus dnes svým svěřencům naordinoval atraktivní útočnou hru po křídlech. Hráč týmu Juventus Mirek Gruszka nesouhlasí s výrokem rozhodčího a cosi na něj pokřikuje. Rozhodčí nezaváhal a v 2. minutě diskutérovi ukazuje žlutou kartu za nesportovní chování. Hráč týmu Juventus Emil Krátký sprintuje po pravé straně, vyhýbá se skluzu bránícího hráče a bude centrovat. Nebude! Ale soupeř si to také myslel a nechal se obehrát. Následuje technická střela na vzdálenější tyč, brankář na ni nedosáhne! A je to 0:1. Pacetluky v 23. srovnává. Jaroslav Valenta skvěle zakroutil míč z přímého kopu a upravuje stav utkání na 1:1. V 30. minutě zahrává mužstvo Juventus přímý kop z ideální pozice. Ivan Mikšík vysílá nebezpečný projektil, ale štěstí je tentokrát na straně brankáře, když se míč otírá jen o vnější tyč a končí v autu. 1:1, takové je skóre po tomto poločase. Tento poločas ovládalo mužstvo Pacetluky s působivým držením míče 58 procent hrací doby.

Josef Sedlák nese dnešní vedro hodně špatně, protihráči kolem něj v pohodě procházejí a on je stěží stíhá pozorovat. Tým Juventus postupuje do útoku. Prudkou přihrávku za obránce zpracoval Ivan Mikšík a na hranici vápna střílí! V 75. minutě však efektním zákrokem Vít Jelínek nedovolil hostům vstřelit vedoucí gól. Mužstvo Juventus se z tlaku soupeře dostává dlouhým odkopem. Antero Kiilunen zpracovává balón, dlouhým předkopem překonává obránce! Ale brankář dobře vyběhl a předkopnutý balón zakopává na poslední chvíli do autu. Škoda, takový brejk si gól zasloužil. Mužstvo Juventus zakládá v 78. minutě bleskurychlou akci podél levé lajny, ovšem Aki Huttunen si předkopává míč příliš daleko a z akce tak nic nebude. Tým Pacetluky měl míč na svých kopačkách přesně 60 procent hrací doby.

Nejlepším hráčem mužstva Pacetluky byl dnes jednoznačně Robert Urban. Bohužel Vít Jelínek si za dnešní zápas odnese titul nejhoršího hráče týmu. Nejvýraznějším hráčem v týmu Juventus byl dnes jednoznačně Theofilos Chrisoulakis. Oproti tomu Laurens-Jan Daeseleer svým výkonem zklamal. Zápas končí 1:1.