Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC Juventus Hulín - HRCityStreets 3 - 1

8. 3. 2008

Juventus 3 – 1 HRCityStreets 

Datum :  8.3.2008 11:30  
MatchID:  160586425  
Stadion :  Hulínská aréna
Návštěva:  18729

18729 diváků na stadionu Hulínská aréna nervózně pokukuje po převalujících se mracích, ale vypadá to, že pršet nebude. Trenér mužstva Juventus strategicky zvolil rozestavení 5-3-2. Při úvodním hvizdu rozhodčího jsou na hřišti tito hráči: Daeseleer - Kerbusch, Chrisoulakis, Polkowski, Congiu, Kiilunen - Mikšík, Gruszka, Søberg - Huttunen, Kisagyan.

Pro dnešní zápas vybral trenér mužstva HRCityStreets ze svého repertoáru formaci 4-3-3. Při úvodním hvizdu rozhodčího jsou na hřišti tito hráči: Schwabenland - Fay, Sohler, Douroux, Kocich - Eanes, Hložek, Boenigk - Krobot, Lastocki, Slávik.

Celek Juventus hned od první minuty využívá křídelní prostory jako svoji hlavní ofenzivní zbraň. Ivan Mikšík rychle rozehrává přímý volný kop! Brankář se však nenechal překvapit a nepustil tým Juventus v 3. minutě do vedení. Hráči týmu Juventus prahnou po vedoucím gólu a teď se tlačí skrz střed soupeřovy obrany. Roberto Congiu se uvolňuje, dostává míč, zatahuje jej do vápna, ale míč mu v 11. minutě utíká do zámezí. Hráči týmu Juventus prahnou po vedoucím gólu a teď se tlačí skrz střed soupeřovy obrany. Mirek Gruszka se uvolňuje, dostává míč, zatahuje jej do vápna, ale míč mu v 28. minutě utíká do zámezí. Stian Søberg nerušeně prochází po levém křídle, získává prostor ke střele, ta však nebezpečná nebyla, postrádala důraz. Tým Juventus nebyl v 29. minutě daleko od vstřelení gólu, nerozhodný stav však trvá i nadále. Hráč týmu HRCityStreets Toni Douroux má se soupeřem problémy a teď z něj málem svlékl dres. Rozhodčí vše sledoval a nyní mu uděluje žlutou kartu. V 37. minutě se na křídle rozhlíží Ivan Mikšík a následně vysílá prudký centr do vápna. Tam už čeká Aki Huttunen, který všechny překvapuje, když projektilu neuhýbá a nastavuje mu svou tvrdou hlavu - 1:0. Gilmar Boenigk obstřeluje brankáře, ale trefuje jen tyč! Ale nevzdává se, skluzem skočil po odraženém balónu a je u něj dříve než domácí obránce. A je to gól! Akcí vedenou po pravé straně hřiště tak hosté anulují výsledkový efekt předchozích 39 minut, když vyrovnávají na 1:1. Rozhodčí ukončil poločas za stavu 1:1. Celek HRCityStreets s konečným držením míče 51 procent ovládal vývoj utkání.

V 48. minutě hry se skóre mění na 2:1, když mezery na pravé straně obrany hostí využívá celek Juventus. Úspěšným střelcem je Adis Kisagyan. V 58. minutě hry může Ivan Mikšík zvýšit vedení domácích, ale jeho velmi tvrdý přímý volný kop míří nad břevno. Hráč celku HRCityStreets Vlastimil Krobot právě překontroloval kopačkou soupeřovy achillovky, za což si v 61. minutě odnáší žlutou kartu. Brankář týmu Juventus rychle posílá dlouhý výkop do pravé strany hřiště, tam jeho spoluhráč hlavou prodlužuje. Stian Søberg si balón zpracovává a z první posílá kolem obránce. Teď už k zakončení tohoto rychlého brejku zbývá jen překonat brankáře. Dlouhá klička, brankář se natahuje, ale nedosáhne! Na tabuli svítí v 67. minutě 3:1. V 74. minutě dostává hráč mužstva HRCityStreets Vlastimil Krobot druhou žlutou kartu a je rozhodčím vykázán pryč ze hřiště. Vlado Slávik z týmu HRCityStreets si navléká kapitánskou pásku. Tento poločas patřil s 51 procenty držení míče týmu Juventus.

Antero Kiilunen čněl svým výkonem v týmu Juventus nad všemi spoluhráči. Bohužel Laurens-Jan Daeseleer si za dnešní zápas odnese titul nejhoršího hráče týmu. Nejdůležitějším hráčem týmu HRCityStreets byl Mariusz Lastocki. Bohužel Leon Schwabenland si za dnešní zápas odnese titul nejhoršího hráče týmu. A zápas končí výsledkem 3:1.